Wszystkie te ograniczenia zdaje się likwidować Lenovo ThinkPad X12 Detachable, który jest połączeniem tabletu i laptopa w jednym urządzeniu

Lenovo ThinkPad X12 Detachable – dla kogo ten komputer?

15 maja 2021 Off Przez Karina

Thinkpad to seria biznesowych laptopów, które od wielu lat mają prawie niezmienione wzornictwo. Charakterystyczna czarna obudowa w połączeniu z czerwonymi akcentami stworzyły na wiele lat najlepsze laptopy z systemem windows, jakie można kupić do pracy. Nie inaczej jest w przypadku Lenovo Thinkpad X12 Detachable – to na pewno wyjątkowa i bardzo przemyślane urządzenie (więcej: www.kuzniewski.pl).

Jaki jest problem z tabletami?

Wszystkie te ograniczenia zdaje się likwidować Lenovo ThinkPad X12 Detachable, który jest połączeniem tabletu i laptopa w jednym urządzeniuPoza urządzeniami marki Apple właściwie żadna marka nie odniosła wielkiego sukcesu z tabletami, a i sukces Apple iPad na rynku prawdopodobnie przeminie z racji na rozwój linii ultrabooków, które są coraz bardziej poręczne i zaczynają te urządzenia wypierać z rynku. To sprawia, że naprawdę niełatwo jest odpowiedzieć sobie na pytanie – dla kogo taki tablet jest?

Po pierwsze w tablecie dużą bolączką jest brak klawiatury. Umówmy się – nie każdy lubi pisać na ekranie dotykowym, pisanie na klawiaturze mechanicznej jest po prostu dużo bardziej wygodne i intuicyjne.

Drugą sprawą jest ograniczenie systemowe, tablety najczęściej oferują ograniczony system w stosunku do laptopów, taki jak android lub ipad OS. To sprawia, że nie wszystko możemy na nich zrobić i ich funkcjonalność jest ograniczona.

Wszystkie te ograniczenia zdaje się likwidować Lenovo ThinkPad X12 Detachable, który jest połączeniem tabletu i laptopa w jednym urządzeniu. Kiedy tylko masz taką potrzebę, używasz go jak normalnego komputera, a gdy chcesz używać tabletu, to odłączasz moduł z ekranem od klawiatury i masz bardzo wydajne urządzenie przenośne, które bardzo długo może pracować zasilane z baterii.

Wyjątkowo dobrze działa w modelu Lenovo Thinkpad X12 Detachable pełna integracja z piórem cyfrowym do szkicowania, a w połączeniu z najnowszą architekturą firmy Intel, czyni z tego urządzenia wielofunkcyjny laptop genialny dla grafików i artystów pracujących w terenie. Komputery z linii ThinkPad projektowane są na podstawie militarnych norm wytrzymałościowych i przechodzą najbardziej rygorystyczne testy spośród komputerów na rynku, dlatego też jest to bardzo dobry wybór dla osób, które potrzebują komputera na lata.