Wszechstronny notebook Lenovo ThinkBook 15p

13 listopada 2020 Off Przez Karina

Lenovo ThinkBook 15p od Kuźniewski to propozycja chińskiego przedsiębiorstwa skierowana do osób poszukujących wydajnego komputera mobilnego wyposażonego w nowoczesne technologie oraz ukierunkowanego na wytrzymałość i bezpieczeństwo.

Klienci kładący szczególny nacisk na lekkość, prywatność, ale również chcący wejść w posiadanie urządzenia o eleganckim wyglądzie powinni zainteresować się modelem 15p z rodziny ThinkBook.

Odporny na zalania i uszkodzenia zewnętrzne Lenovo ThinkBook 15p

Seria ThinkBook ceniona jest za swoją niezawodność i solidność, która zgromadziła wokół marki spore grono sympatyków.

Lenovo ThinkBook 15p kontynuuje tradycję, oferując wysokiej jakości konstrukcję obudowy, która odporna jest nie tylko na uderzenia, ale również zalania, kurz czy inne zanieczyszczenia i czynniki zewnętrzne.

Urządzenie to stanowi również odpowiedź na zapotrzebowanie konsumentów poszukujących nowoczesnych rozwiązań technologicznych zapewniających produktywne narzędzie do wykonywania codziennych zadań biurowych.

Biznesowy notebook z procesorem Comet Lake

Choć Lenovo ThinkBook 15p w gruncie rzeczy jest urządzeniem biznesowym, to jego charakterystyka jest raczej wszechstronna. Pryncypialnym zadaniem ThinkBooka 15p jest dostarczenie użytkownikowi niezbędnych funkcji do wykonywania codziennych zadań.

Doskonale więc sprawdzi się w przypadku obsługi wyszukiwarki internetowej, umożliwiając jednoczesne otwarcie wielu stron, a także zapewni płynną obsługę podstawowych programów biurowych, jak chociażby Office.

Serce notebooka stanowi dobrze znany procesor Intel Comet Lake odpowiadający za wydajność działania urządzenia i w pełni odpowiada wymaganiom stawianym przez codzienne zadania.

To, co charakteryzuje Lenovo ThinkBook 15p to świetny system chroniący prywatność użytkownika. Moduł TPM pozwala chronić dane zawarte na komputerze przed dostaniem się w niepowołane ręce, a wyposażona w fizyczną osłonę kamera internetowa pozwala zachować prywatność użytkownika korzystającego z komputera.

Połączenie biznesowego laptopa z elementami urządzenia wszechstronnego sprawia, że ThinkBook 15p może stanowić odpowiedź na potrzeby klientów chcących wejść w posiadanie mobilnego narzędzia pozwalającego na wykonywanie codziennych zadań w dowolnym miejscu.

Obraz utworzony przez Racool_studio - pl.freepik.com