Ultrabook nowej generacji – Dell XPS 13 9310

23 listopada 2020 Off Przez Karina

Dell XPS 13 9310 to najlepszy w swojej klasie 13-calowy ultrabook w ofercie firmy Dell (https://www.kuzniewski.pl/k4947,laptopy-dell-xps-xps-13-xps-13-9310.html). Wykonana z aluminium wytrzymała obudowa, wydajny procesor oraz świetny design w efekcie tworzą urządzenie doskonałe do codziennej pracy.

Zgrabna klawiatura oraz ekran ze szkłem  Gorilla Glass 6

Wysokiej klasy ultrabook Dell XPS 13 9310 przyciąga wzrok swoim minimalistycznym wyglądem, prezentując się prestiżowo i podkreślając charakter urządzenia.

W wysokiej klasy obudowie znajdziemy nowoczesny procesor serii Intel Core Tiger Lake zapewniający wysoki komfort pracy z wykorzystaniem urządzenia, a także do 32 GB pamięci RAM oraz zintegrowaną grafikę Intel UHD Graphics.

Dodatkowo szybki dysk M.2 NVMe pozwala na szybki zapis i odczyt danych przy jednoczesnym zachowaniu bezgłośnej pracy.

Elementem, na który z pewnością warto zwrócić uwagę, jest wyświetlacz. W przypadku Dell XPS 13 9310 mamy do czynienia z 13-calową matrycą pokrytą szkłem Gorilla Glass 6 i proporcjach 16:10.

Dell XPS 13 9310 – ultrabook dostosowany do codziennych zadań

Omawiane urządzenie świetnie radzi sobie w codziennej pracy, na co wpływ mają elementy takie jak wspomniany wcześniej wydajny procesor, wpływające na funkcjonalność porty (w tym Thunderbolt 4), czy też szybkie ładowanie pozwalające na niemalże całodzienny czas pracy na baterii.

Dell XPS 13 9310 to również:

  • Solidna klawiatura i touchpad
  • Kompaktowa obudowa o najwyższej jakości wykonania.

Najlepsza w swojej klasie wydajność

Poszukując mobilnego komputera do pracy, zdecydowanie warto rozważyć 13-calową propozycję firmy Dell, która zapewni nam produktywność na wysokim poziomie, a także komfort pracy połączony z szybkością pracy systemu.

XPS 13 9310 to zdecydowanie ulepszona konstrukcja względem swojego poprzednika, gdzie poprawiono elementy, na które narzekali wcześniej użytkownicy.

Doskonałe wyniki osiągane przez urządzenie, mobilna konstrukcja oraz szybko ładująca się i wydajna bateria to plusy, które powinni docenić użytkownicy spędzający dużo czasu na pracy poza biurem.

Zdjęcie utworzone przez lookstudio - pl.freepik.com