Toshiba Dynabook Satellite Pro L50-J to znakomity laptop biznesowy

Toshiba Dynabook Satellite Pro L50-J – przetestowany 15-calowy notebook

11 grudnia 2021 Off Przez Karina

Toshiba Dynabook Satellite Pro L50-J to znakomity laptop biznesowy. To idealny laptop do pracy i wypoczynku. Posiada najnowszą technologię, jest lekki i bardzo wydajny.

Wysokiej klasy urządzenie dla specjalistów: Toshiba Dynabook Satellite Pro L50-J

Toshiba Dynabook Satellite Pro L50-J to znakomity laptop biznesowyLaptop Toshiba Dynabook Satellite Pro L50-J to najwyższej klasy urządzenie o najnowocześniejszych specyfikacjach, które czynią go optymalnym do użytku profesjonalnego. Posiada procesor Intel Core i5 z 32 GB pamięci RAM i dysk SSD 2000 GB z systemem operacyjnym Windows 10.

Toshiba Dynabook Satellite Pro L50-J to najlepszy laptop, jaki można dostać w tej cenie. Ma elegancki wygląd i jest bardzo lekki. Specyfikacje są wyjątkowe, ponieważ zawiera kartę graficzną Intel Iris xe, procesor Intel Core 11. generacji, dysk SSD, 32 GB pamięci RAM i 15-calowy ekran matrycowy ips full hd.

Konkurencyjna oferta ulepszona pod wieloma względami

Czytnik kart SD to złącze, którego można używać do przesyłania cyfrowych obrazów, plików i innych treści do komputera. 2 porty USB typu A są dostępne do podłączania różnych urządzeń korzystających z USB, takich jak karty pamięci i zewnętrzne dyski twarde. Gniazdo RJ45 umożliwia podłączenie laptopa do routera lub modemu, aby zapewnić nieprzerwany dostęp do Internetu. Wreszcie, gniazdo słuchawkowe pozwala słuchać muzyki lub oglądać filmy prywatnie, nie przeszkadzając nikomu w pokoju. Warto również wspomnieć o gniazdku zasilającym, które pozwala ładować akumulator, jednocześnie zasilając laptopa. Wreszcie port hdmi pozwala na podłączenie ekranu.

Toshiba Dynabook Satellite Pro L50-J to laptop zaprojektowany z myślą o zapewnieniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Posiada takie funkcje, jak czytnik linii papilarnych i system szyfrowania TPM. Laptop jest również wyposażony w opcjonalną zasłonę kamery internetowej, która uniemożliwia innym zobaczenie, co użytkownik robi na swoim komputerze. Toshiba Dynabook Satellite Pro L50-J to idealny produkt dla kogoś, kto szuka bezpieczeństwa, mobilności i wygody w laptopie.