13,3-calowy HP ProBook 635 Aero G8 to nowoczesny laptop z Windows 11

ProBook 635 Aero G8 – ultralekki i wydajny laptop biznesowy

15 października 2021 Off Przez Karina

HP ProBook 635 Aero G8 ze strony www.kuzniewski.pl to laptop biznesowy oferujący bezkompromisową wydajność, jednak również pod względem designu producent nie poszedł drogą na skróty. Notebook zaprojektowany został w sposób przemyślany oraz dostosowany do mobilnego charakteru pracy. Układy AMD Ryzen najwyższej klasy oraz jakość wykonania odpowiadająca biznesowym standardom zapewniają wszystko, czego potrzeba podczas intensywnej pracy.

Nowy HP ProBook 635 Aero G8 pozwoli uruchomić nowy system Microsoftu

13,3-calowy HP ProBook 635 Aero G8 to nowoczesny laptop z Windows 1113,3-calowy HP ProBook 635 Aero G8 to nowoczesny laptop z Windows 11. Jak wiemy, nowy system Microsoftu wymaga nieco mocniejszej konfiguracji komputera. W tym jednak przypadku nie ma powodów do obaw. Wysokiej klasy procesory AMD Ryzen 5000U z architekturą AMD Zen3 w połączeniu z pamięcią RAM do 32 GB, a także dyskami SSD pozwalają na płynną i niezakłóconą pracę.

Laptop biznesowy 2021 – HP ProBook 635 Aero G8

Nowy laptop biznesowy amerykańskiego przedsiębiorstwa to mocny sprzęt nie tylko, jeśli chodzi o wnętrze. Sama obudowa, oprócz bycia elegancką i smukłą, jest także odporna na uszkodzenia. Certyfikaty MIL-STD-810 potwierdzają solidność konstrukcji, która mimo wszystko pozostaje ultramobilna i poręczna podczas przenoszenia z miejsca na miejsce.

Dobry laptop do zadań biznesowych

W ósmej generacji tego laptopa producent oddaje do użytku pełne usprawnień urządzenie, które zyskało pakiet aktualizacji wpływających na sprostanie wymaganiom klientów segmentu biznesowego. Długi czas pracy na baterii pozwala na swobodną pracę poza biurem nawet do 20 godzin, a wygodna podświetlana klawiatura laptopa wpływa na komfort w trakcie pisania.

Laptop ProBook 635 Aero G8 – tani i dobry

Ważący niespełna kilogram HP ProBook 635 Aero G8 to proste, skuteczne i pełne mocy urządzenie, które może posłużyć zarówno jako laptop biurowy, jak i komputer do pracy mobilnej. Solidna obudowa pozostaje odporna na uszkodzenia, a dzięki pakietowi zabezpieczeń danych, informacje zawarte na laptopie pozostają poza zasięgiem osób trzecich. Warto również wspomnieć o przystępnej cenie, jak za urządzenie tej klasy.