Firma Microsoft to jest dzisiaj znana głównie z tworzonego przez wiele lat systemu Windows

Microsoft Surface Go 3

21 grudnia 2021 Off Przez Karina

Firma Microsoft to jest dzisiaj znana głównie z tworzonego przez wiele lat systemu Windows. Jednak nie jest to wszystko, czym się zajmuje ta firma. Od kilku lat tworzy również tablety i komputery oparte o ich system opatrzone nazwą Surface. Dzisiaj mamy do czynienia z premierą nowego sprzętu z rodziny Surface, jest nim Microsoft Surface Go 3 – www.kuzniewski.pl tablet przeznaczony do wykorzystania biznesowego. Jego wysokiej jakości wykonanie i świetnie dobrane podzespoły od razu zdradzają jego przeznaczenie. Ten tablet nie zawiedzie żadnego nawet takiego najbardziej wymagającego użytkownika profesjonalnego. Trzeba wspomnieć, że została stworzona specjalna dedykowana klawiatura, którą możemy nabyć odzianie i używać jej w celu przekształcenia naszego Surface’a w pełnoprawny komputer mobilny. Dzięki zastosowaniu systemu Windows 10 znanego z komputerów możemy liczyć na pełne wsparcie wszystkich profesjonalnie wykorzystywanych programów co ma niemałe znaczenie dla grupy docelowej tego tabletu, czyli użytkowników profesjonalnych i biznesowych.

Firma Microsoft to jest dzisiaj znana głównie z tworzonego przez wiele lat systemu WindowsPierwsze co widać po wyjęciu Surface Go 3 z pudełka do 10.5-calowy ekran, jest to błyszczący IPS o rozdzielczości 1920 × 1280 pikseli zapewniający świetną ostrość wyświetlanego obrazu. Nad ekranem znajduję się kamerka służąca do przeprowadzania rozmów wideo, będzie to niezwykle przydatne szczególnie teraz, czyli wa czas, których większość spotkań odbywa się zdalnie.

Szczególna pochwała należy się za jakość wykorzystanych materiałów oraz spasowanie wszystkich elementów urządzenia. Dobrze to widać do zamontowanej z tyłu rozkładanej nóżce służącej do wygodnego postawienia tabletu na stole albo innej powierzchni. Jest ona solidnie zamontowana nawet po wielokrotnym rozkładaniu i składaniu nie ma mowy o tym, żeby występowały, żadne luzy między częściami.

Przy omawianiu tego sprzętu trzeba też powiedzieć o tym, że wszystkie podzespoły zostały dobrane w taki sposób, aby urządzenie było nie tylko wydajne, ale też mogło wytrzymać długo na baterii. Obie te rzeczy świetnie udały się konstruktorom firmy Microsoft, ponieważ możemy pracować na Surface Go 3 nawet do 10 godzin bez podpinania do ładowarki.