Lenovo ThinkPad już od wielu lat wyznaczają standardy dla branży laptopów biznesowych

Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 – co go wyróżnia na rynku?

14 maja 2021 Off Przez Karina

Lenovo ThinkPad już od wielu lat wyznaczają standardy dla branży laptopów biznesowych. Dopracowane przez lata wzornictwo w połączeniu z najwyższej jakości materiałami, z których wykonana jest obudowa, dają komputery, które są bardzo lubiane przez użytkowników biznesowych. Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 to poprawiona wersja flagowego modelu Lenovo ThinkPad (https://www.kuzniewski.pl/k5148,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-t-thinkpad-t14-gen-2.html), który łączył w sobie wszystkie najlepsze cechy porządnego laptopa biznesowego. Dlaczego warto się na niego zdecydować?

Po pierwsze – jakość wykonania

Lenovo ThinkPad już od wielu lat wyznaczają standardy dla branży laptopów biznesowychCzarna obudowa z czerwonymi akcentami powstaje z materiałów najwyższej jakości. ThinkPady są tak projektowane, by służyły jak najdłużej i znosiły wszystkie wyzwania, przed jakimi je postawisz. Nie inaczej jest z Lenovo ThinkPad T14 Gen 2. Laptopy te są testowane według 12 norm militarnych i przechodzą ponad 200 testów jakościowych, dlatego gdy będziesz używać go w podróży, nie musisz się martwić o takie wyzwania jak kurz, czy zalanie. Nawet po dwóch latach używania dobrze zadbany laptop z tej serii potrafi wyglądać właściwie jak nówka.

Po drugie – wydajność i uniwersalność

Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 jest laptopem z serii biznesowej, jednak wyposażony został w dobrą kartę graficzną z linii Nvidia lub AMD, która pozwoli Ci pracować nawet w bardziej zaawansowanych aplikacjach graficznych lub uruchomić jakąś grę. W połączeniu z dużą ilością pamięci ram i mocnymi procesorami jest to komputer z wydajnością z górnej półki i trudno o zadania, które mogłyby go spowolnić. Jeśli lubisz oglądać na komputerze video lub słuchać muzyki, to zarówno wyświetlacz i głośniki spełnią Twoje oczekiwania.

Po trzecie – bezpieczeństwo

Laptopy z serii ThinkPad od dawna skierowane są do biznesu, a to łączy się w niektórych branżach z pracą na informacjach wrażliwych, takich jak dane osobowe, czy poufne dane firmy. Dlatego też Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 jest jednym z najlepszych urządzeń, które można zakupić do firmy. Nowatorskie rozwiązania, takie jak ThinkShield, które chroni przed atakami hakerskimi, czy filtr PrivacyGuard, ograniczający pole widzenia wokół wyświetlacza gdy wpisujesz dane logowania do banku, to tylko niektóre z systemów, które pozwolą Ci zachować bezpieczeństwo swoich danych. Całość jest wspierana przez czytnik linii papilarnych i opcjonalną opcją szyfrowania wszystkich danych.

Jest to świetny laptop dla każdego, kto traktuje komputer jak narzędzie pracy, ale od czasu do czasu potrzebuje czegoś mocniejszego niż standardowy laptop biznesowy.