Lenovo ThinkPad P14s AMD Gen 1

25 stycznia 2021 Off Przez Karina

Eksperci przekonują, że model Lenovo ThinkPad P14s AMD Gen 1 od Kuźniewski to dobra idea . Z czego jednak wynikają takie właśnie pozytywne opinie?

Dlaczego warto zdecydować się na Lenovo ThinkPad P14s AMD Gen 1?

Model Lenovo ThinkPad P14s AMD Gen 1 jest między innymi naprawdę stosunkowo kompaktowy. A dla wielu odpowiednie gabaryty mają naprawdę bardzo duże znaczenie. Niewielka waga sprawia bowiem, że można bez przeszkód podróżować na przykład w celach delegacyjnych. Nie będziemy bowiem męczyć się ze zbyt dużymi ciężarami, prawda? Co jeszcze jest tutaj ważne? Spora wydajność. Nie może być jednak inaczej, skoro te laptopy zostały wyposażone w bardzo dobre procesory typu AMD Ryzen 4000. Nie brakuje także naprawdę bardzo porządnie zintegrowanego systemu graficznego. Dzięki temu praca z takimi właśnie modelami jest naprawdę szybka, dokładna i komfortowa. To zaś sprawia, że te konkretne modele są używane w coraz większej liczbie firm i tak samo przedsiębiorstw.

Jakie inne dane techniczne warto wziąć pod uwagę? Sprzęt może posiadać nawet do 32 GB lub aż 48 GB RAM. Nie brakuje tutaj bardzo dobrze ocenianego dysku M.2 NVMe. Ewentualnie można także zdecydować się na przydatny modem LTE. Co jeszcze jest ciepło oceniane przez użytkowników, którzy mają na co dzień do czynienia z takimi właśnie urządzeniami? Jest to chociażby możliwość dostępu do wielu złączy. Nie brakuje także naprawdę bardzo wygodnej klawiatury. Dlaczego jest to jednak istotne? Jeśli sporo piszesz na klawiaturze, to przy kiepskich elementach bardzo szybko będą męczyły się Twoje ręce. A to z kolei wpływa tak naprawdę na całe Twoje samopoczucie (oczywiście w negatywnym znaczeniu). Warto zauważyć, że opisywany dzisiaj model został również wyposażony w relatywnie duży gładzik. Producenci pomyśleli również o kwestiach dotyczących bezpieczeństwa. Twoje dane będą odpowiednio przechowywane. W końcu nie brakuje tutaj profesjonalnego zabezpieczenia poziomu korporacyjnego.