Biznesowe ThinkPady serii "L" zogniskowane na pracownikach korporacji, którzy w ciągu dnia potrzebują maksymalnej wydajności zapewniającej produktywność, teraz otrzymały kilka istotnych aktualizacji

Lenovo ThinkPad L14 Gen 2 – produktywny laptop biznesowy w doskonałej cenie

24 czerwca 2021 Off Przez Karina

Biznesowe ThinkPady serii „L” zogniskowane na pracownikach korporacji, którzy w ciągu dnia potrzebują maksymalnej wydajności zapewniającej produktywność, teraz otrzymały kilka istotnych aktualizacji.

Lenovo ThinkPad L14 Gen 2 ze sklepu internetowego kuzniewski.pl jest jednym z dwóch przedstawicieli nowej generacji przystępnych cenowo notebooków dla sektora biznesowego.

Rozwiązanie do biura i pracy zdalnej – laptop Lenovo ThinkPad L14 Gen 2

Biznesowe ThinkPady serii "L" zogniskowane na pracownikach korporacji, którzy w ciągu dnia potrzebują maksymalnej wydajności zapewniającej produktywność, teraz otrzymały kilka istotnych aktualizacjiLenovo w drugiej generacji swoich produktywnych laptopów dostarcza sprawdzonych rozwiązań, jak solidna obudowa  chroniąca urządzenie przed zalaniem czy kurzem, a także wibracjami i upadkami.

Lenovo ThinkPad L14 Gen 2 to również wydajność. To właśnie ona uległa w drugiej generacji największej aktualizacji, a to za sprawą procesorów Intel Tiger Lake.

Tani laptop do pracy, który może zawstydzić droższe modele

Nastawiony na pracę w korporacji laptop biznesowy Lenovo ThinkPad L14 Gen 2 wyposażono w funkcje, które mają w zamyśle usprawnić codzienne obowiązki biurowe.

Mowa tutaj o technologii optymalizacji zadań dostosowującej się w inteligentny sposób do rytmu pracy użytkownika. to z kolei pomaga urządzeniu w zarządzaniu m.in. zużyciem energii, a tym samym zwiększeniu energooszczędności.

Laptop dla korporacji z Thunderbolt 4 – Lenovo ThinkPad L14 Gen 2

14-calowa propozycja Lenovo tworząca rodzinę ThinkPad „L” oprócz procesora zyskała jeszcze jedną  ważną aktualizację, która ma pomóc urządzeniu dostosować się do standardów panujących w gałęzi rynku, jaką są laptopy do pracy biurowej.

Thunderbolt 4, bo o tym rozwiązaniu mowa, to uniwersalne rozwiązanie dające możliwość podłączenia monitora, klawiatury i innych obsługujących ten standard urządzeń. Wszystko to pomaga utrzymać ład i porządek w miejscu pracy.

Biznes w stylowym wydaniu

Lenovo ThinkPad L14 Gen 2 jest wydajnym urządzeniem dostosowanym do codziennego dnia pracy w korporacji, który oprócz dobrych osiągów w pracy z aplikacjami biurowymi, może pochwalić się elegancką stylistyką i wysoką jakością wykonania.

Łączący w sobie produktywność i ergonomię pracy laptop czerpie ze sprawdzonych rozwiązań swoich starszych braci, jednocześnie wnosząc powiew świeżości dzięki aktualizacjom kluczowych elementów.