Producenci laptopów dwoją się i troją, aby dostarczyć na rynek kolejne modele potrafiące sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów

Laptop HP ProBook 640 G8 – ciekawa alternatywa dla Macbooka Air

16 stycznia 2022 Off Przez Karina

Producenci laptopów dwoją się i troją, aby dostarczyć na rynek kolejne modele potrafiące sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów. Nic dziwnego, laptopy stały się podstawowym narzędziem pracy dla wielu osób, a panująca sytuacja dodatkowo zwiększyła grono ludzi pracujących zdalnie. HP ProBook 640 G8 – Kuźniewski to już ósma generacja, która sukcesywnie pojawia się na rynku. Czego tym razem możemy spodziewać się po notebooku adresowanym do wymagającego sektora biznesowego? 

HP ProBook 640 G8 – smukły i wydajny laptop biznesowy

Producenci laptopów dwoją się i troją, aby dostarczyć na rynek kolejne modele potrafiące sprostać rosnącym oczekiwaniom klientówLaptopy HP ProBook 640 G8 są przede wszystkim nastawione na maksymalną produktywność. Z tego też względu producent wyposażył je w zupełnie nowe rozwiązania w zakresie procesorów. Nowości objęły także funkcje biznesowe czy nowe technologie łączności, takie jak Wi-Fi 6, czy LTE 4G. Stylistyka nie uległa drastycznym zmianom. 14-calowy ProBook 640 G8 to smukły i lekki laptop, którego design na każdym kroku podkreśla jego biznesowy rodowód. 

Laptopy podobne do Macbooka Air? HP ProBook 640 G8 nie ma się czego wstydzić

Szukając alternatywy dla urządzeń z logo nadgryzionego jabłka, warto wziąć pod uwagę kompaktowy laptop HP ProBook 640 G8. Produktywne narzędzie pracy, które pozostaje zawsze pod ręką. 14-calowy notebook posiada rozwiązania wpływające na komfort w trakcie korzystania z urządzenia. Tutaj wymienić można m.in. klawiaturę wyspową. Dzięki większym odstępom między klawiszami pozwala na sprawniejsze i wygodniejsze pisanie. HP ProBook 640 G8 to także laptop z podświetlaną klawiaturą umożliwiającą pracę wieczorem lub w ciemnych pomieszczeniach.

Laptop biznesowy HP ProBook 640 G8 – specyfikacja

Specyfikacja modelu HP ProBook 640 G8 wygląda imponująco i zdaje się jedynie potwierdzać, to co można wnioskować po samym wyglądzie urządzenia. Nowoczesność przebija się w tym przypadku niemal na każdym kroku. Oto najważniejsze elementy wyróżniające tego laptopa: