Ekstremalne warunki wymagają ekstremalnych rozwiązań. Laptop Getac B360 to prawdziwy tytan wytrzymałości

Laptop Getac B360 – tytan wytrzymałości

26 czerwca 2021 Off Przez Karina

Ekstremalne warunki wymagają ekstremalnych rozwiązań. Laptop Getac B360 to prawdziwy tytan wytrzymałości (o czym także tutaj: https://www.kuzniewski.pl/k5178,laptopy-getac-b360.html), który ma za zadanie dostarczyć praktyczne narzędzie pracy w trudnym terenie.

Ekstremalne warunki wymagają ekstremalnych rozwiązań. Laptop Getac B360 to prawdziwy tytan wytrzymałościOdporny na upadki z wysokości, zalanie i kurz, a także zaopatrzony w dwa akumulatory i jeden z najjaśniejszych ekranów, jakie znajdziemy w sprzedaży.

To jedynie wierzchołek góry lodowej, jeśli chodzi o to, co oferuje ten model. Przyjrzyjmy się mu bliżej.

Getac B360 – Herkules wśród laptopów

Jedną z wielu zalet urządzenia Getac B360 jest jego wyjątkowy ekran. Wyjątkowy, bowiem osiągający poziom jasności rzędu 1400 nitów, co sprawia, że jest on jednym z najjaśniejszych na rynku.

13,3-calowa matryca dostarcza pole robocze niezbędne do działania, jednocześnie pozostając w kompaktowej i łatwej do przenoszenia formie.

Wodoodporny laptop z certyfikatem MIL-STD

Notebook Getac B360 to jednak głównie wytrzymałość i to właśnie ona najbardziej ciekawi zainteresowanych tym modelem. Na tym polu urządzenie ma się czym pochwalić.

Certyfikat MIL-STD, czyli w standardzie wojskowym, potwierdza olbrzymią odporność komputera na upadki. Tutaj mówimy o upuszczeniach nawet z 1,8 metra.

Dodatkowo wodoodporna konstrukcja o klasie szczelności IP66 daje użytkownikowi komfort pracy w warunkach, w których istnieje ryzyko zalania.

Getac B360 – gigant nie tylko pod względem wytrzymałości

Ekstremalne warunki pracy, jak możemy zauważyć, nie robią wrażenia na modelu Getac B360. Co jednak z wydajnością pracy? Tutaj również komputer nie ma się czego wstydzić.

Działający w oparciu o procesory Intel 10. Generacji laptop dostarcza optymalną moc pozwalającą mu sprostać zadaniom o uniwersalnym charakterze.

Oprócz tego Getac B360 wyposażono w:

  • do 64 GB RAM
  • dysk półprzewodnikowy do 1 TB
  • dwa wymienialne akumulatory.

W pełni wytrzymały w kompaktowym rozmiarze

Bez względu na to, jakie trudności przyjdzie nam pokonać, urządzenie Getac B360 dzielnie dotrzymuje swojemu użytkownikowi kroku. Chronione porty, ultrawytrzymała obudowa, mocne podzespoły i kompaktowa konstrukcja, która przeszła testy o standardzie militarnym.

Ten model to prawdziwy król wśród laptopów dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy oczekują gargantuicznej wytrzymałości.