Wszystkie ekrany w laptopie HP ProBook 635 Aero G8 posiadają 13,3" i wyświetlają obraz w rozdzielczości Full HD

HP ProBook 635 Aero G8: biurowy laptop z ekranem 13,3″ i AMD Ryzen

10 października 2021 Off Przez Karina

HP ProBook 635 Aero G8 (więcej: https://www.kuzniewski.pl/k5271,laptopy-hp-probook-probook-635-probook-635-aero-g8.html) to laptop ósmej generacji zaprezentowany przez znanego na całym świecie amerykańskiego producenta HP. W tej edycji do czynienia mamy z wyborem procesorów i komponentów AMD. Ekran ma 13,3 cala, co sprawia, że jest to narzędzie idealne do pracy w podróży. Przestrzeń na ekranie jest wystarczająca, aby obsługiwać przeglądarkę czy pisać dokumenty.

HP ProBook 635 Aero G8 – biurowy laptop z nieco lepszą specyfikacją

Wszystkie ekrany w laptopie HP ProBook 635 Aero G8 posiadają 13,3" i wyświetlają obraz w rozdzielczości Full HDW ostatnich czasach standardem jest posiadanie 16 GB pamięci operacyjnej. HP w tym modelu HP ProBook Aero G8 poszlo o krok dalej i zdecydowało się na zainstalowanie płyty głównej, która może obsłużyć do 32 GB RAM DDR4. Obok znajduje się procesor AMD Ryzen 5 5600U (6 rdzeni) lub AMD Ryzen 7 5800U (8 rdzeni). Urządzenie działa w systemie Windows 10 Pro, który jest dołączany do zakupu. System jest uruchamiany na dysku SSD – jego maksymalna pojemność to 2 TB.

Ekran w HP ProBook 635 Aero G8

Wszystkie ekrany w laptopie HP ProBook 635 Aero G8 posiadają 13,3″ i wyświetlają obraz w rozdzielczości Full HD. Zastosowana została matryca IPS antyodblaskowa – sprawdzi się poza biurem na zewnątrz.

Łączność i technologia wspomagająca użytkowanie

W kwestii produktywności istotne jest to, aby zawsze być połączonym ze światem. Laptop HP ProBook 635 Aero G8 umożliwia to za pośrednictwem pojemnej baterii litowo-jonowej, która na jednym ładowaniu działa przez około 17 godzin. Połączenie z siecią następuje za pośrednictwem standardu WLAN. Można skorzystać z Bluetooth 5.0 oraz połączenia przez Thunderbolt.

Jeśli chodzi o technologię łączności, producent daje do dyspozycji porty USB 3.0, HDMI, port USB-A. Dodatkowo użytkownik może autoryzować się przy użyciu czytnika linii papilarnych. Zainstalowano układ szyfrowania TPM pozwalający na zabezpieczenie danych na dysku SSD.

Wbudowana w laptopa kamerka 0,92 MPix na podczerwień jest zabezpieczona w taki sposób, aby uniemożliwić nieautoryzowany dostęp szpiegom i hakerom.