Czym cechuje się laptop Lenovo ThinkPad P14s AMD Gen 1?

15 stycznia 2021 Off Przez Karina

Generalnie Lenovo ThinkPad P14s AMD Gen 1 to model często wybierany (https://www.kuzniewski.pl/k5056,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-p-thinkpad-p14s-amd-gen-1.html). Czy rzeczywiście warto wydawać jednak na niego swoje ciężko zarobione pieniądze?

Dlaczego ten model jest tak popularny?

Przede wszystkim model Lenovo ThinkPad P14s AMD Gen 1 jest bardzo wydajny. Dla wielu Klientów ten właśnie aspekt ma zaś szczególnie ważne znaczenie. Warto zauważyć, że zastosowano tutaj zaś najbardziej zaawansowane rozwiązania na tym froncie. Procesory typu AMD Ryzem 4000 są bardzo chwalone. Nawet przez największych ekspertów od branży informatycznej. A wydajność sprawia, że praca będzie wykonywana naprawdę bardzo szybko. Dla wielu osób ten czynnik ma spore znaczenie. Czym jeszcze cechują się te właśnie modele? Są również naprawdę kompaktowe. To kolejna istotna zaleta. Wszak elementy tego właśnie typu nie mają zbyt wielkiego wagi, dlatego można z nimi swobodnie podróżować. Należy wyraźnie zauważyć, że dla handlowców itp. ma to zaś spore znaczenie. Nikt nie chce bowiem kupować zbyt ciężkich sprzętów, ponieważ na dłuższą metę byłoby to po prostu naprawdę bardzo męczące…

Warto zauważyć, że producenci zadbali także o naprawdę porządny, zintegrowany układ graficzny AMD Radeon. Istotne jest to, że można zdecydować się generalnie maksymalnie na 32 GB lub 48 GB RAM. Z ważnych aspektów technicznych, trzeba również wspomnieć bez wątpienia o dysku M.2 NVMe. Opisywany przez nas dzisiaj model laptopa posiada naprawdę bogaty zestaw złączy. Nie brakuje tutaj wygodnej klawiatury oraz stosunkowo dużego gładzika. Na uwagę zwraca fakt, że można poza tym liczyć na profesjonalnie zrealizowane zabezpieczenia poziomu korporacyjnego. Na skutek tego praca z tym właśnie modelem jest nie tylko komfortowa i bardzo wygodna. Dodatkowo całkowicie bezpieczna. A jak ktoś przechowuje na swoim urządzeniu ważne dane, to ma to dla niego fundamentalne znaczenie, prawda?